В Никополе КП «Ритуальная служба» использует Прозорро для поиска клиентов

16.01.2017 17:32

6 января коммунальное предприятие «Ритуальная служба» Никопольского горсовета объявило тендер на закупку информации о клиентах.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала активист «ГромКонтроля» Татьяна Тертычко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Как только в семье кто-то умирает, через секунду после отъезда скорой телефон начинает разрываться от звонков ритуальных служб, предлагающих свои услуги.  Негласно все понимают, что скорая мгновенно сливает эту информацию конторам типа «Реквиема».

Так вот, в Никополе ритуальные услуги оказывает КП. И это КП закупку данной информации выставило в системе ProZorro. Готовы платить 5% от суммы реализованных товаров и услуг по каждому конкретному покойнику.

Пока подал свои предложения только один ФОП. 

Ждем больницу скорой помощи г. Никополя. А вдруг, все по-белому теперь будет», - написала она.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось