В Кривом Роге родители обвиняют медиков в смерти годовалого ребенка (ВИДЕО)

24.01.2017 10:02

14-месячный мальчик получил ожоги, опрокинув на себя бутылочку с горячим чаем. Врачи Криворожской детской больницы №8 убедили родителей, что с ребенком все будет в порядке, поскольку ожоги он получил не очень серьезные. Но уже через сутки малыш умер.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

«Состояние резко ухудшилось за счет того, что появились признаки острой сердечной недостаточности, дыхательных расстройств и снижение сатурации. Ребенок был заинтубирован, перевеедн на аппаратное дыхание ИВЛ. Мы считаем, что причиной смерти была, скорее всего,  острая сердечная недостаточность. Почему она возникла, я не могу на данный момент сказать», - завил заведующий реанимационным отделением медучреждения Сергей Комков.

Родители обвиняют в смерти малыша дежурного врача отделения реанимации. После летального исхода он спешно покинул медучреждение и даже не дождался полиции, чтобы дать показания. Поведение подчиненного руководство больницы прокомментировать отказалось.

Тем временем правоохранители изъяли всю медицинскую документацию для изучения. Смерть годовалого Ильи расследуют по статье «Умышленное убийство малолетнего».

Свою служебную проверку начали и в областном отделе здравоохранения. Специальная комиссия должна всесторонне расследовать смерть ребенка, и не ранее, чем через месяц, дать оценку действиям криворожских врачей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю