В Кривом Роге планируется массовая забастовка маршрутчиков

27.02.2015 09:59

Маршрутки Криворого Рога остановят свое движение из-за подорожания топлива, масла, запасных частей и других расходов перевозчиков, связанных с эксплуатацией.

По информации издания krnews.ua,  с 05.00 до 10.00 и с 14.00 до 22.00 расписание движения маршрутчиками будет соблюдаться, как и раньше, но возможно увеличение интервалов движения или полное снятие машин с отдельных маршрутов города.

Маршруты №32-238-242-240-250-298-397-211 будут ездить в количестве всего от 3 до 5 машин, с интервалом движения от 45 до 120 минут.

Маршруты №3-323-230-330-223-295-205-будут ездить через 40-90 минут.

Маршруты №236-254-376-209-229-5-50 могут ездить с интервалом от 60 минут.

Чего добиваются маршрутчики? Что они хотят доказать своим демаршем? Вряд ли можно считать, что таким образом они пытаются шантажировать горожан и местные власти с целью добиться повышения цены на проезд. По крайне мере, по словам заместителя начальника отдела транспорта и связи горисполкома Станислава Синкевича, ни один перевозчик пока в отдел транспорта и связи расчетов относительно повышения стоимости проезда не предоставлял.

Читайте также: Днепропетровские перевозчики инициировали подорожание проезда до 6 грн, - общественники

- Хочу заметить, что сама процедура изменения стоимости проезда достаточно длительная. Ведь предоставленные перевозчиками расчеты должны рассматриваться на постоянных комиссиях городского совета, а только потом принимается окончательное решение. Повторюсь, никаких расчетов перевозчики не предоставляли», - прокомментировал ситуацию чиновник.

Судя по отсутствию инициативы со стороны перевозчиков, их частичную забастовку можно рассматривать как попытку минимизировать свои убытки на фоне роста цен на топливо.

Комментарии
Николай
27.02.2015
Интересно, в каком еще городе Украины маршрутки стоят 4 грн., независимо от расстояния???? Наверное у нас самый богатый город?
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат