В Кривом Роге общественные активисты не доверяют городскому прокурору

16.01.2015 16:49

16-го января в Кривом Роге горожане провели под стенами прокуратуры митинг с требованием наказания для депутатов, которые голосовали за «диктаторские законы» 16-го января прошлого года, пишет «Первый криворожский».

Около 10:00 под зданием собрались несколько десятков активистов. К прокурору сначала зашла инициативная группа, активисты которой договорились о встрече с прокурором в зале заседаний, после чего все присутствующие смогли пообщаться и задать Юрию Новикову все интересующие вопросы.

В частности, в прокуратуре зарегистрировали коллективное обращение горожан к генеральному прокурору Украины Виталию Яреме с требованиями наказать депутатов, которые голосовали за «диктаторские законы».

Кроме того, во время диалога также поднялся вопрос об уборке снега на улицах Кривого Рога.

Ранее криворожские активисты написали заявление на имя прокурора города, в котором попросили разобраться с возможным нарушением закона должностными лицами. Активисты считают, что должностные лица исполкома Криворожского горсовета могли внести в акты выполненных работ и другие документы по содержанию дорог в декабре 2014 года заведомо недостоверные сведения о выполнении работ по очистке дорог.

Как выяснилось, прокуратура передала заявление в УВД города и пока не предприняла никаких действий для расследования, ссылаясь на то, что в заявлении не были указаны конкретные факты, а были лишь предположения.

Также, Новикову задали вопросы по поводу расследования дела по хищению средств при выполнении работ на Карачуновском водопроводном комплексе. Как выяснилось, прокуратура передала производство в Саксаганский РО.

В целом, активисты Автомайдана выразили недоверие к прокурору Кривого Рога.

После встречи с прокурором города активисты Автомайдана отправились в УВД Кривого Рога, чтобы зарегистрировать заявление по поводу уборки дорог от снега, которое ранее приносили в прокуратуру.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат