В Кривом Роге общественники-люстраторы вынесли чиновника на улицу (ФОТО)

02.03.2015 18:38

Сегодня, 2 марта, криворожские активисты 40 общественных и политических организаций пришли к исполняющему обязательства главы районного госземагенства с требованием написать заявление об уходе. Они аргументировали это тем, что чиновник был назначен незаконно, передает «Первый Криворожский».

Около 11:00 порядка 50 представителей общественности вошли в кабинет исполняющего обязанности главыгосземагенства криворожского района Кузьменко Евгения Ивановича. У общественности накопилась уйма вопросов к нему, в частности, по незаконности его назначения. Якобы он попал на свой пост не по конкурсу, а по чьему-то приказу. Также накопились жалобы о принуждении написания заявления об увольнении беременной сотрудницы. Помимо прочего, претензии касались выделения земли бойцам АТО под строительство в местах, где расположено болото и строить невозможно.

В связи с этим активисты потребовали написать заявление об отставке. После его несогласия покидать кабинет, активисты вывели его из здания, позволив ему собрать свои вещи. Потом активисты поехали вРайгосадминистрацию, с просьбой написать заявление на Киев про отмену назначения и. о. госземагенства. Примечательно, что с предыдущего места работы в Запорожье его также люстрировала общественность.

Читайте также: В Кривом Роге следственную комиссию ГПУ встретили пикетом (ФОТО)

По результату разговора активистов с и. о. главы криворожской РГА, было решено создать проверку законности назначения главы  земагенства, а также проверки фактов злоупотреблений своим служебным положениям и в случае обнаружения нарушений они готовы писать заявление на Киев про отставку чиновника. По информации «Первого Криворожского» чиновник Кузьменко уже обратился к правоохранителям и успел снять побои.

Читайте также: Люстратори заявили про антинародну позицію Громадської ради при ОДА

Комментарии
ДяДяЖеНя
04.03.2015
Шли бы убирать улицы и подвалы от грязи и мусора оставленного после зимних разгулов. Бездельники!
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат