В Кривом Роге общественники-люстраторы вынесли чиновника на улицу (ФОТО)

02.03.2015 18:38

Сегодня, 2 марта, криворожские активисты 40 общественных и политических организаций пришли к исполняющему обязательства главы районного госземагенства с требованием написать заявление об уходе. Они аргументировали это тем, что чиновник был назначен незаконно, передает «Первый Криворожский».

Около 11:00 порядка 50 представителей общественности вошли в кабинет исполняющего обязанности главыгосземагенства криворожского района Кузьменко Евгения Ивановича. У общественности накопилась уйма вопросов к нему, в частности, по незаконности его назначения. Якобы он попал на свой пост не по конкурсу, а по чьему-то приказу. Также накопились жалобы о принуждении написания заявления об увольнении беременной сотрудницы. Помимо прочего, претензии касались выделения земли бойцам АТО под строительство в местах, где расположено болото и строить невозможно.

В связи с этим активисты потребовали написать заявление об отставке. После его несогласия покидать кабинет, активисты вывели его из здания, позволив ему собрать свои вещи. Потом активисты поехали вРайгосадминистрацию, с просьбой написать заявление на Киев про отмену назначения и. о. госземагенства. Примечательно, что с предыдущего места работы в Запорожье его также люстрировала общественность.

Читайте также: В Кривом Роге следственную комиссию ГПУ встретили пикетом (ФОТО)

По результату разговора активистов с и. о. главы криворожской РГА, было решено создать проверку законности назначения главы  земагенства, а также проверки фактов злоупотреблений своим служебным положениям и в случае обнаружения нарушений они готовы писать заявление на Киев про отставку чиновника. По информации «Первого Криворожского» чиновник Кузьменко уже обратился к правоохранителям и успел снять побои.

Читайте также: Люстратори заявили про антинародну позицію Громадської ради при ОДА

Комментарии
ДяДяЖеНя
04.03.2015
Шли бы убирать улицы и подвалы от грязи и мусора оставленного после зимних разгулов. Бездельники!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет