В Кривом Роге общественники-люстраторы вынесли чиновника на улицу (ФОТО)

02.03.2015 18:38

Сегодня, 2 марта, криворожские активисты 40 общественных и политических организаций пришли к исполняющему обязательства главы районного госземагенства с требованием написать заявление об уходе. Они аргументировали это тем, что чиновник был назначен незаконно, передает «Первый Криворожский».

Около 11:00 порядка 50 представителей общественности вошли в кабинет исполняющего обязанности главыгосземагенства криворожского района Кузьменко Евгения Ивановича. У общественности накопилась уйма вопросов к нему, в частности, по незаконности его назначения. Якобы он попал на свой пост не по конкурсу, а по чьему-то приказу. Также накопились жалобы о принуждении написания заявления об увольнении беременной сотрудницы. Помимо прочего, претензии касались выделения земли бойцам АТО под строительство в местах, где расположено болото и строить невозможно.

В связи с этим активисты потребовали написать заявление об отставке. После его несогласия покидать кабинет, активисты вывели его из здания, позволив ему собрать свои вещи. Потом активисты поехали вРайгосадминистрацию, с просьбой написать заявление на Киев про отмену назначения и. о. госземагенства. Примечательно, что с предыдущего места работы в Запорожье его также люстрировала общественность.

Читайте также: В Кривом Роге следственную комиссию ГПУ встретили пикетом (ФОТО)

По результату разговора активистов с и. о. главы криворожской РГА, было решено создать проверку законности назначения главы  земагенства, а также проверки фактов злоупотреблений своим служебным положениям и в случае обнаружения нарушений они готовы писать заявление на Киев про отставку чиновника. По информации «Первого Криворожского» чиновник Кузьменко уже обратился к правоохранителям и успел снять побои.

Читайте также: Люстратори заявили про антинародну позицію Громадської ради при ОДА

Комментарии
ДяДяЖеНя
04.03.2015
Шли бы убирать улицы и подвалы от грязи и мусора оставленного после зимних разгулов. Бездельники!
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский