В Кривом Роге националисты провели марш против "титушек" (ФОТО)

02.02.2015 16:30

 1-го февраля в Кривом Роге, на 95 квартале, проходил митинг против «титушек», пишет "Первый Криворожский".

Представители криворожских общественных организаций, в частности ВО «Свобода»«Кривий Ріг проти режиму тадиктатури»«Автомайдан Кривий Ріг»«Правий СекторКривий Ріг»«Тернівський Рух Патріот»«ГО Самооборона Кривбасу»«Інгульська паланка»«39 жіноча сотня майдану Кривий Ріг» организовали масштабный митинг на площади Горького, на котором ориентировочно присутствовало несколько сотен человек.

Организованной колонной митингующие отправились в здание горисполкома, где договорились о проведении «круглого стола»

Первоочередной целью протестантов является очистка городской власти от сепаратистов и ликвидация коррупционных схем. При этом, никто из общественных деятелей не будет претендовать на места заместителей городского головы Кривого Рога.

По сообщению криворожской "Свободы", итоги акции в городском совете:
"1. потребовали чтобы Криворожская совет немедленно собрала сессию и признала Россию страной-агрессором. Срок до 8 февраля. Если этого не будет сделано, то националисты оставляют за собой право пользоваться ст. 5 Конституции Украины (власть принадлежит народу).
2. Поймали не один десяток проплаченных "титушок", которые сидят в совете за деньги Штефана. Все они имеют сроки в местах лишения свободы. Некоторых из этих "митингующих" удалось выгнать на улицу.
3. Взяли под контроль дальнейшее проход в совет. "Титушок" не пускаем, настоящие патриоты могут свободно заходить и выходить. Сейчас на дежурстве "Правый Сектор".

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат