В Кривом Роге «Правый сектор» будет учить гражданское население

19.02.2015 14:00

В субботу, 21 февраля, организация «Правый Сектор Кривой Рог» совместно с ДУК проведут обучение для гражданского населения, пишет «Первый Криворожский».

В программу обучения войдут:

-оружейничество;

-физическая подготовка;

-медицина;

-тактика;

-идеология.

Сбор всех желающих состоится в 9:45 на остановке общественного транспорта «Развилка». При себе нужно иметь: сменную одежду, сухой паек, каремат (желательно).

Обучение абсолютно бесплатное, добровольные пожертвования ДУК приветствуются.

Читайте также: Ярош віддав накази "Правому сектору" у зв'язку з важкою ситуацією на фронті

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю