В Кривом Роге 350 человек эвакуировали из «заминированной» высотки

05.01.2017 11:19

Сегодня, 5 января, в 01.50 к криворожским копам поступил сигнал о «минировании» многоквартирного 9-этажного дома. На вызов по указанному адресу сразу же выехали полицейские, медики и спасатели.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

Из дома было эвакуировано 350 жителей. В течение часа проводилось обследование дома на предмет обнаружения взрывчатки. Но, к счастью, ничего так и не удалось найти. Вызов оказался ложным. После 3-х утра люди вернулись в свои квартиры.

Читайте также: В Кривом Роге 350 человек эвакуировали из «заминированной» высотки

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю