В Каменском горсовет переплатил более 650 тыс. грн за ремонт мостов и путепроводов

22.03.2017 16:49
Департамент ЖКХ переплатил 654 тыс. грн. ООО «Промремсервис-Групп» за выполненные ремонтные работы и с нарушением оформили тендерную документацию.
 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Специалисты аппарата Восточного офиса Госаудитслужбы провели проверку закупок за государственные средства. В ходе проверки были выявлены нарушения, которые привели к убыткам в размере около 654 тыс. грн. в Департаменте ЖКХ и строительства Каменского городского совета. Об этом сообщается на официальном сайте Госаудитслужбы.

Проверялась деятельность департамента за период с 1 апреля по 30 сентября 2016 года. ООО «Промремсервис-Групп» завысило стоимость текущего ремонта мостов и путепроводов, включив в акты выполненных работ около 12 тонн металлического бруса, наличие которого не находит документальных подтверждений. Из-за этого департамент перечислил фирме-подрядчику лишние 654 тыс. грн. Таким образом, убытки понес бюджет Каменского.

Кроме того, сотрудники департамента с нарушением оформили документацию конкурсных торгов: не указали количественные характеристики предмета закупки, в протокол оценки предложений конкурсных торгов внесли недостоверную информацию о дате и номере объявления о проведении процедуры закупки.

Материалы проверки представители Госаудитслужбы передали в СБУ.

Читайте также: АМКУ прекратило антиконкурентные действия Каменского горсовета

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат