В Каменском горсовет переплатил более 650 тыс. грн за ремонт мостов и путепроводов

22.03.2017 16:49
Департамент ЖКХ переплатил 654 тыс. грн. ООО «Промремсервис-Групп» за выполненные ремонтные работы и с нарушением оформили тендерную документацию.
 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Специалисты аппарата Восточного офиса Госаудитслужбы провели проверку закупок за государственные средства. В ходе проверки были выявлены нарушения, которые привели к убыткам в размере около 654 тыс. грн. в Департаменте ЖКХ и строительства Каменского городского совета. Об этом сообщается на официальном сайте Госаудитслужбы.

Проверялась деятельность департамента за период с 1 апреля по 30 сентября 2016 года. ООО «Промремсервис-Групп» завысило стоимость текущего ремонта мостов и путепроводов, включив в акты выполненных работ около 12 тонн металлического бруса, наличие которого не находит документальных подтверждений. Из-за этого департамент перечислил фирме-подрядчику лишние 654 тыс. грн. Таким образом, убытки понес бюджет Каменского.

Кроме того, сотрудники департамента с нарушением оформили документацию конкурсных торгов: не указали количественные характеристики предмета закупки, в протокол оценки предложений конкурсных торгов внесли недостоверную информацию о дате и номере объявления о проведении процедуры закупки.

Материалы проверки представители Госаудитслужбы передали в СБУ.

Читайте также: АМКУ прекратило антиконкурентные действия Каменского горсовета

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю