В Каменском будут растить военных патриотов

29.05.2017 16:40

Старшеклассники Каменского начнут обучение в центрах военно-патриотического воспитания и допризывной подготовки молодежи.

Об этом говорится в проекте решения горисполкома, опубликованном на сайте мэрии, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

Центры откроются в школах №20, 22 и 25. Они займутся обслуживанием территорий трех районов города. Курировать работу центра будет заместитель директора школы по военно-патриотическому воспитанию.

Центры создаются, чтобы защитить интересы государства, обеспечить надлежащий уровень подготовки учащихся к военной службе, воспитать патриотические чувства и гражданскую ответственность воспитанников общеобразовательных заведений.

Учебный процесс реализуется по курсу предмета "Защита Отечества" и компонентов допризывной подготовки школьников. Учащиеся 10 и 11 классов по договорам между учебными заведениями будут посещать "военные дни" на базе центров.

Занятия с учениками-юношами и учениками-девушками проводятся отдельно. Наполняемость групп не должна превышать 15 человек.

Старшеклассники в конце семестра и учебного года ожидает итоговое оценивание. На завершающем этапе обучения учащиеся-юноши 11-х классов привлекаются к учебно-полевым занятиям, по истечении которых определяется уровень знаний за полный курс предмета "Защита Отечества".

Кроме обязательных учебных занятий, будет вестись информационно-методическая, военно-спортивная, историко-краеведческая работа.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет