В Каменской «Батькивщине» разразился скандал

21.02.2017 17:49

Сегодня, 21 февраля, в Каменском состоялось заседание городского отделения ВО «Батькищина», на котором было принято решение об исключении из партии депутата местного горсовета Дмитрия Пучкина.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на kstati.dp.ua

Исключили Пучкина из рядов партии Юлии Тимошенко якобы за то, что он ведет себя неподобающим образом, нанося вред имиджу политической силы.

Сам депутат Дмитрий Пучкин на своей странице в Фейсбук подтвердил новость об исключении из «Батькищины» и высказал свою точку зрения по этому поводу. «Бюро местной ячейки под давлением новоиспеченного лидера партии якобы проголосовало за исключение меня из партии. Протокол я не видел, причин пока официальных не видел.

Реальная причина - я отказался платить десятитысячные взносы новому голове партии Александру Плахотнику», - написал он.

Читайте также: В Каменском снова хотят ввести запрет на продажу алкоголя в ночное время

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось