В Дніпропетровську пройде флешмоб «Кожен спроможен»

20.02.2015 09:15

22 лютого Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об'єднання «Крила» запрошує всіх охочих долучитися до патріотично-культурного флешмобу «Кожен спроможен», який буде проходити на Фестивальному причалі Набережної (м.Дніпропетровськ) об 11 годині.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на організаторів.

Захід відбудеться за ініціативи Всеукраїнського об'єднання «Кожен спроможен» та Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об'єднання «Крила» і матиме на меті донести до громадян такі важливі речі, як самовідданість та ініціативність у розбудові майбутнього нашої країни, цілеспрямованість та саморозвиток, самовдосконалення кожного свідомого українця.

Учасники флешмобу отримають повітряні кульки жовтого або блакитного кольору і зможуть заявити про те, що: «Кожен спроможен бути освіченим», «Кожен спроможен бути чесним», «Кожен спроможен бути культурним», «Кожен спроможен бути добрим», «Кожен спроможен бути патріотом», «Кожен спроможен шанувати традиції», «Кожен спроможен допомагати нужденним», «Кожен спроможен змінюватися на краще», «Кожен спроможен виступати за мир», «Кожен спроможен розвиватися».

На завершення дійства всі учасники акції одночасно випустять в небо жовто-блакитні кульки, утворивши на небосхилі український прапор. Про патріотично-культурний флешмоб буде знято соціальний ролик для каналу YouTube та соціальних мереж.

Записатися на флешмоб, задати будь-які питання, або просто поділитися ідеями можна з організатором у повідомленні: http://kryla.org.ua

Читайте також: Днепропетровский флешмоб в защиту «адекватно мыслящих россиян» (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю