В Дніпрі вшанують пам'ять бійців АТО, які загинули під Іловайськом

28.08.2017 17:30
29 серпня в Дніпрі відбудеться мітинг вшанування пам'яті бійців, які загинули в Іловайському «котлі».
 
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Фейсбук ГО "Дніпровське міське об'єднання ветеранів АТО Новокодацького району".
 
"Шановні побратими, друзі, родини загиблих Героїв!
 
29 серпня 2017р. на Алеї пам’яті (біля будівлі обласної державної адміністрації) відбудеться мітинг-реквієм вшанування пам’яті українських бійців, які загинули в Іловайському «котлі» в 2014 році.
 
Початок офіційної частини о 10-00 - вшануємо полеглих хвилиною мовчання, почуємо теплі слова від бійців, покладемо квіти до Меморіалу.
 
О 10-30 – 10-45 – виїзжаємо автобусами на Краснопільське кладовище, проведемо там молебен за загиблими Героями, покладемо квіти до могил, потім повертаємося в місто.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та вшанувати Героїв, які віддали своє життя за наш спокій."
Комментарии
ua
29.08.2017
Іловайському «котлі». Кто ответит за погибших защитников в котле? порошенко и кучка генералов поверевшим Гитлеру-путину и его генералам оккупантам нашей земли? Рано или поздно спросится и порошенка и в его генералов которые вступили в преступный сговор с оккупантами Украины и погубили наших бойцов-защитников Украины!!!
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось