В Дніпрі вшанують пам'ять бійців АТО, які загинули під Іловайськом

28.08.2017 17:30
29 серпня в Дніпрі відбудеться мітинг вшанування пам'яті бійців, які загинули в Іловайському «котлі».
 
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Фейсбук ГО "Дніпровське міське об'єднання ветеранів АТО Новокодацького району".
 
"Шановні побратими, друзі, родини загиблих Героїв!
 
29 серпня 2017р. на Алеї пам’яті (біля будівлі обласної державної адміністрації) відбудеться мітинг-реквієм вшанування пам’яті українських бійців, які загинули в Іловайському «котлі» в 2014 році.
 
Початок офіційної частини о 10-00 - вшануємо полеглих хвилиною мовчання, почуємо теплі слова від бійців, покладемо квіти до Меморіалу.
 
О 10-30 – 10-45 – виїзжаємо автобусами на Краснопільське кладовище, проведемо там молебен за загиблими Героями, покладемо квіти до могил, потім повертаємося в місто.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та вшанувати Героїв, які віддали своє життя за наш спокій."
Комментарии
ua
29.08.2017
Іловайському «котлі». Кто ответит за погибших защитников в котле? порошенко и кучка генералов поверевшим Гитлеру-путину и его генералам оккупантам нашей земли? Рано или поздно спросится и порошенка и в его генералов которые вступили в преступный сговор с оккупантами Украины и погубили наших бойцов-защитников Украины!!!
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат