В Дніпрі пройде флешмоб проти наркотиків

21.08.2018 10:15

У Дніпрі пройде акція небайдужої молоді, яка присвячена боротьбі з рекламою наркотиків. Про це в коментарі інтернет-виданню "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" розповів організатор заходу Роман Орел. 

Организатором заходу стала місцева громадська організація "Дух Нації".

"До початку учбового сезону залишилося трохи більше двох тижнів. Батьки вже почали готуватися та купувати ручки, пензлики, зошити, фарби та багато іншого. В нашу чергу, ми готові очистити стіни будівель, шкіл, дитячих садків, гуртожитків від написів інтернет-пропаганди наркотиків. Тільки об'єднавшись, ми зможемо побороти наркоторгівлю та врятувати майбутнє юних дніпрян", - каже Роман Орел.

Читайте також: Петр Порошенко готовит визит в Днепр

Взяти участь може кожен бажаючий. Акція пройде у четвер, початок о 12.00 годині (збір біля ЦУМу), кількість учасників - до ста чоловік, буде розроблений окремий маршрут для кожної групи по всьому місту, які складатимуться з 3-4 чоловік.

"На кожну групу буде виділено декілька балонів, але кожен також повинен купити один балон синього кольору, і вони зможуть замалювати надписи з рекламою наркотиків на стінах будівель", - зазначає Роман Орел.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Анна
18.12.2018
Все все знают..и этот беспредел продолжаеться..
Анна
18.12.2018
А зачем что то закрашивать? Пр слобожанский 117кв 4 ,наркотики продаются на ура)и ни какой рекламы не надо
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю