В Днепровском горсовете рассказали, как будет курсировать транспорт на День города

07.09.2017 16:15

В связи с насыщенной программой празднования Дня города в Днепре ограничат движение транспорта. Об этом рассказал директор департамента транспорта и транспортной инфраструктуры городского совета Игорь Маковцев, сообщает Интернет-издание "Днепр. Главное" со ссылкой на пресс-службу Днепровского горсовета.

8 сентября, с 12:00 до 21:00, движение по улице Набережной Заводской на участке от улицы Павлова до Кайдакского моста будет разрешено только по левой полосе в обе стороны, а затем его перекроют полностью до 23:00 9 сентября. Общественный транспорт будет объезжать по улицам Белелюбского и Гвардейской на проспект Сергея Нигояна.

9 сентября, с 9:00 до 14:00, будут перекрывать проспект Дмитрия Яворницкого от улицы Фабра до Вернадского. В это же время закроют для транспорта и улицы Воскресенскую и Сичеславскую Набережную на участке от ул. Юлиуша Словацкого до ул. 6-й Стрелковой Дивизии.

«Это перекрытие связано с тем, что по городу будет двигаться карнавальное шествие. Оно отправится в 11:30 от ЦУМа, повернет на Воскресенскую, выйдет на Сичеславскую Набережную и дойдет до Фестивального причала. Закончиться шествие должно в 14:00 », - пояснил Игорь Маковцев.

После шествия до 23:00 перекрытыми останутся проспект Яворницкого от улицы Короленко до улицы Грушевского и Сичеславская Набережная на участке от цирка до улицы 6-й Стрелковой Дивизии.

Изменения будут и в работе общественного транспорта. В связи с праздничным концертом на Фестивальном причале более 40 автобусных маршрутов будут работать дольше - до часу ночи, чтобы горожане могли добраться домой. Также перенесены конечные остановки маршруток: от цирка с 23:00 будут отправляться автобусы № 60, 62, 107, 152; от Мерефо-Херсонского моста - № 60, 107, 120, 152, 152А и 157А. Трамвай № 1 будет работать до полуночи. А вот три троллейбусные маршруты - №1, 12 и кольцо «Б» - не будут курсировать на праздник вообще.

Больше информации о движении автобусов можно получить на сайте Днепровской городского совета (https://dniprorada.gov.ua/uk) и Городского диспетчерского центра (http://gortrans.com.ua/?area=dp) или по телефонам: 732-00-48 и (067) 631-73-23. По вопросам движения электротранспорта обращайтесь в КП «Днепровский электротранспорт» по телефону: 373-92-20.
 
Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
dnepr
07.09.2017
8 сентября перекрыть движение по Заводской набережной просто "гениальное" решение. Закрыт Новый мост все едут через Кайдацкий. Браво Филатов. Зато мажоры на поршах погоняют.
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет