В Днепропетровском горсовете обещают кадровую революцию

13.08.2014 13:41

Количество заместителей мэра уменьшить, состав исполкома изменить. С такими требованиями члены Штаба национальной защиты Днепропетровской области собираются на следующую сессию горсовета. Об этом на пресс-конференции в медиа центре «ДНЕПР ПОСТ» сообщил член провода «Правого сектора» Андрей Денисенко.

«Необходимо в корне изменить состав исполкома городского совета. Сегодня в его состав входит 15 чиновников. Мы требуем на 90% изменить состав. Оставить мэра и секретаря. Кроме того, мы требуем на 100% изменить состав заместителей мэра. Сейчас их 8, нужно сократить до 3. Еще в феврале Иван Куличенко обещал осуществить кадровую революцию. 3 сентября на следующей сессии мы потребуем выполнения обещаний», - говорит Андрей Денисенко.

Относительно личности секретаря горсовета Максима Романенко вопрос пока не поднимается. Напомним, еще 22 февраля представители общественности требовали снять его с должности. Это было одним из основных требований активистов днепропетровского Евромайдана. Сейчас, по словам Андрея Денисенко, речь идет об изменении всей структуры власти, а не о снятии отдельных личностей с той или иной должности.

Источник: 34.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю