В Днепропетровском горсовете будут возрождать режим Януковича, - общественник

16.07.2015 21:45

Днепропетровский активист Денис Селин решил проанализировать, кто из местных депутатов горсовета вошел в новообразовавшуюся группу «Возрождение».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепропетровск заполонили бигборды с некой партией Возрождения. С учетом появления в горсовете одноименной депутатской группы, решил просмотреть ее, чтоб понять что они будут возрождать.

1) Данная депутатская группа состоит из бывших депутатов ПР.

2) Из 19 участников группы 7 это чиновники/госслужащие и 5 люди связанные автомобильным бизнесом (перевозчики и др.)

Лично я трудно верю, что депутаты которые не появляются на депутатские комиссии и не предлагающие проекты решений в состоянии, что-то возродить. Как по мне данный список больше похож на "тушек". А возрождать они наверно будут свой частный автобизнес, освобождая его от налогов и вставляя палки в колеса конкурентам. Также возрождать будут распилы бюджетных денег, ведь не зря в группу вошло аж 7 чиновников/госсужащих.

Поговаривают, что в группу "Возрождение" войдет также зам мера Крупский. И вот тогда вся эта чиновничья клика будет возрождать режим Януковича», - пишет на своей странице в фейсбук Денис Селин.

Список депутатов из возрождения

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного объединения ветеранов Афганистана Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов — интернационалистов)
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
кобзар
17.07.2015
Я так і знав що Бєня нічого нормального зробити не зможе, нормальні люди ні під кого не лягають, а тим паче під жидорейдера.
Моя думка
17.07.2015
В "КРАЇНІ"
Своя думка
17.07.2015
Мені особисто без різниці, яка партія буде, тощо. Головне, ЩОБ В КПАЇНІ НЕ БУЛО ВІЙНИ!!!!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю