В Днепропетровском горсовете будут возрождать режим Януковича, - общественник

16.07.2015 21:45

Днепропетровский активист Денис Селин решил проанализировать, кто из местных депутатов горсовета вошел в новообразовавшуюся группу «Возрождение».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепропетровск заполонили бигборды с некой партией Возрождения. С учетом появления в горсовете одноименной депутатской группы, решил просмотреть ее, чтоб понять что они будут возрождать.

1) Данная депутатская группа состоит из бывших депутатов ПР.

2) Из 19 участников группы 7 это чиновники/госслужащие и 5 люди связанные автомобильным бизнесом (перевозчики и др.)

Лично я трудно верю, что депутаты которые не появляются на депутатские комиссии и не предлагающие проекты решений в состоянии, что-то возродить. Как по мне данный список больше похож на "тушек". А возрождать они наверно будут свой частный автобизнес, освобождая его от налогов и вставляя палки в колеса конкурентам. Также возрождать будут распилы бюджетных денег, ведь не зря в группу вошло аж 7 чиновников/госсужащих.

Поговаривают, что в группу "Возрождение" войдет также зам мера Крупский. И вот тогда вся эта чиновничья клика будет возрождать режим Януковича», - пишет на своей странице в фейсбук Денис Селин.

Список депутатов из возрождения

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного объединения ветеранов Афганистана Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов — интернационалистов)
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
кобзар
17.07.2015
Я так і знав що Бєня нічого нормального зробити не зможе, нормальні люди ні під кого не лягають, а тим паче під жидорейдера.
Моя думка
17.07.2015
В "КРАЇНІ"
Своя думка
17.07.2015
Мені особисто без різниці, яка партія буде, тощо. Головне, ЩОБ В КПАЇНІ НЕ БУЛО ВІЙНИ!!!!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет