В Днепропетровской области отремонтируют дорог на 1,8 млрд грн

20.04.2017 11:47

В 2017 году на текущий и средний ремонт автомобильных дорог между населенными пунктами Днепропетровской области выделено 1 миллиард 800 миллионов гривен. Об этом во время брифинга сообщил и. о. начальника Службы автомобильных дорог Украины в Днепропетровской области Геннадий Немога.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По его словам, в январе-феврале были объявлены тендерные конкурсы на проведения ремонтов автомобильных дорог в области. Всего было объявлено 5 конкурсов, из которых 4 уже завершены, а пятый должен быть закончен в течение ближайшего времени. Три из них выиграло ООО «Автомагистраль-Юг», четвертый — ООО УПС.

— В этом году текущим и средним ремонтом будут отремонтированы такие участки дорог общенационального значения:

— от Кривого Рога до границы с Николаевской областью;

— от Кривого Рога до Днепра;

— от Кривого Рога до Пятихаток;

— от Божедаривки (бывший Щорс) до Пятихаток;

— от Павлограда до границы с Донецкой областью.

Пятым тендером предусмотрено проведение среднего ремонта на участке от Днепра до границы с Запорожской областью.

Работы на указанных участках дорог начнутся, как только установятся соответствующие погодные условия для проведения работ, — рассказал Геннадий Немога.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю