В Днепропетровской области отремонтируют дорог на 1,8 млрд грн

20.04.2017 11:47

В 2017 году на текущий и средний ремонт автомобильных дорог между населенными пунктами Днепропетровской области выделено 1 миллиард 800 миллионов гривен. Об этом во время брифинга сообщил и. о. начальника Службы автомобильных дорог Украины в Днепропетровской области Геннадий Немога.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По его словам, в январе-феврале были объявлены тендерные конкурсы на проведения ремонтов автомобильных дорог в области. Всего было объявлено 5 конкурсов, из которых 4 уже завершены, а пятый должен быть закончен в течение ближайшего времени. Три из них выиграло ООО «Автомагистраль-Юг», четвертый — ООО УПС.

— В этом году текущим и средним ремонтом будут отремонтированы такие участки дорог общенационального значения:

— от Кривого Рога до границы с Николаевской областью;

— от Кривого Рога до Днепра;

— от Кривого Рога до Пятихаток;

— от Божедаривки (бывший Щорс) до Пятихаток;

— от Павлограда до границы с Донецкой областью.

Пятым тендером предусмотрено проведение среднего ремонта на участке от Днепра до границы с Запорожской областью.

Работы на указанных участках дорог начнутся, как только установятся соответствующие погодные условия для проведения работ, — рассказал Геннадий Немога.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю