В Днепропетровской области ликвидировали подпольную пивоварню

26.06.2017 10:08

Сотрудники налоговой милиции ГУ ДФС в Днепропетровской области ликвидировали подпольную пивоварню и изъяли 2,7 тыс. литров пива.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Государственной фискальной службы Украины.

В рамках проведения операции «Акциз-2017» было установлено, что в одном из сел области 40-летний гражданин, без каких-либо разрешительных документов, организовал изготовление и сбыт солодового пива под видом одной из торговых марок по территории области и через интернет. Незаконное производство осуществлялось с использованием оборудования, обеспечивающего массовое изготовление пива.

В результате проведенных мероприятий было изъято 2,7 тыс. литров пива, а также оборудование, которое использовалось в незаконной деятельности. Общая стоимость изъятого составляет более 1,1 млн грн.

В отношении организатора составлен протокол о совершении правонарушения, предусмотренного ч. 1 ст. 164 КУоАП.

Читайте также: В Днепре водитель, убегая от полиции, врезался в частный дом (ВИДЕО)

Комментарии
Влад
26.06.2017
А как же КК Украины и Стаття 176. Порушення авторського права і суміжних прав ; Стаття 229. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось