В Днепропетровске улицы назовут именами героев АТО

19.09.2014 15:17

В Днепропетровске улицы назовут именами героев АТО

15 октября состоятся общественные слушания по вопросу переименования улиц в Ленинском районе (Таромское) города Днепропетровска.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

На основании письма депутата Днепропетровского городского совета VI созыва Явтушенко В. А., 15 октября с 17:00 до 19:00 состоятся общественные слушания по вопросу переименования трех улиц в честь граждан, героически погибших во время проведения АТО, а именно:

ул. Октябрьскую на ул. Александра Мартынова;

ул. Кирова на ул. Александра Малолетнего;

ул. Тельмана на ул. Константина Буша.

Общественные слушания запланированы в помещении управления Днепропетровского городского совета по управлению имуществом бывшего поселка городского типа Таромское (ул. Кирова, 5).

Они проводятся в соответствии со следующими нормативными актами:

Законом Украины «О присвоении юридическим лицам и объектам права собственности имен (псевдонимов) физических лиц, юбилейных и праздничных дат, названий и дат исторических событий»;

Постановлением Кабинета Министров Украины 24.10.2012 № 989 «Об утверждении Порядка проведения общественного обсуждения при рассмотрении вопросов о присвоении юридическим лицам и объектам права собственности, которые за ними закреплены, объектам права собственности, которые принадлежат физическим лицам, имен (псевдонимов) физических лиц, юбилейных и праздничных дат, названий и дат исторических событий»;

ст. 20 Устава территориальной громады Днепропетровска.

 Свои предложения и замечания по данному вопросу можно предоставляться в управление внутренней политики Днепропетровского городского совета одним из указанных способов:

- письменно (просп. Карла Маркса, 75, г. Днепропетровск, 49000);

- по электронной почте на имя городского головы (office@miac.dp.ua);

- по факсу (056) 744-60-68.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю