В Днепропетровске стартовал художественно-литературный конкурс от «Громадской силы»

03.04.2015 12:58

Молодежное крыло «Громадской силы» объявило об открытии VII-ого ежегодного Художественно-литературного конкурса, посвященного целостности Украины как суверенного государства, "Дніпропетровськ-любов моя".

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на организаторов.

«С 2008 года этот конкурс стал нашей доброй традицией. Мы приглашаем всех молодых художников и литераторов, в возрасте от 6 до 26 лет, принять участие!

● Если вы любите наш город 

● Если вы имеете литературный талант 

● Или не представляете свою жизнь без кистей и красок

Это значит, что у вас есть шанс занять одно из призовых мест или получить ценные подарки от организаторов нашего конкурса», - пишет общественная активистка Илона Ивнева в своем фейсбук.

Читайте также: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Лучшие работы участников художественного направления будут выставлены в одной из галерей города, а также в реабилитационных центрах и больницах Днепропетровска, особенно где проходят лечение участники АТО.

По результатам оценки экспертного жюри будут отобраны лучшие работы, чьи авторы будут награждены почетными грамотами и ценными призами. Работы принимаются с 1 апреля по 25 мая 2015 года. Итоги конкурса будут подводиться 30 мая 2015 года ко Дню защиты детей. Подать свои художественные работы для участия в конкурсе можно в приемную «Громадської сили» по адресу: ул. Баррикадная, 15а, бизнес-центр «Ступени», 1 корпус.

Детальную информацию о правилах участия и условиях конкурса можно узнать по телефону (056) 735-23-23.

Как это повлияет на рейтинг:
Всеукраинская общественная организация "Громадська сила"
Подробнее
Комментарии
мімоза
03.04.2015
Загід Краснов це одна з найсвідоміших людей в Дніпропетровську, дякую за вашу роботу, і за такі чудові заходи в нашому місті .
Татьяна В
03.04.2015
Мы участвовали один раз - хороший конкурс, это еще и прекрасная возможность получить хорошие знакомства в творческой среде)
Тофу
03.04.2015
Прекрасный конкурс, я считаю, что для современных детей грамота это не стимул. Нужно заинтересовывать молодежь, в том числе и материально.
Анатолий
03.04.2015
Дети нашей художественной школы в прошлом году участвовали в этом конкурсе,будем и в этом.Ждите в гости,Громадська сила.
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет