В Днепропетровске состоится протест против «зооконцлагеря»

08.04.2016 10:02

Цирк «Кобзов», который расположился в парке им. Глобы, уже несколько раз переносит гастроли. Очередной датой начала выступлений значится 11 апреля. В этот же день в 18.30 активисты зоозащитной организации «Верность» намерены выйти на акцию протеста.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на публикацию Леры Ковалевой в Фейсбук.

«Передвижной незаконный зверинец «Кобзов», благодаря грамотным, настойчивым действиям волонтеров «Верности», переносит начало выступлений на 11.04.16 г. Они знают о неминуемых проверках и срочно пытаются привести свои документы в соответствие с законами Украины, заключить все положенные договора, сделать документы для животных. Но мы не отступимся от защиты зверей в этом зооконцлагере», - пишет она.

Читайте также: В Днепропетровске цирк разбили прямо на газонах парка Глобы (ФОТО).

Комментарии
Ирина
08.04.2016
Интересно, а почему активистов волнует только цирк Кобзова? А зоопарк на монастырском острове разве не концлагерь для животных? Особенно дикие лесные звери вроде лис, волков, медведей не должны жить всю жизнь в клетках на радость сопливым детям со сладкой ватой в руках!!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю