В Днепропетровске сессию приравняли к стихийному бедствию, - общественник

23.03.2016 14:23

Днепропетровский общественник Владимир Пономаренко считает, что сессию горсовета приравняли к ЧП или стихийному бедствию.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Собрался сегодня на городскую сессию. Оказывается, кто-то определил количество возможных мест. Теперь, как оказывается, чтоб записаться в этот список, очередь формируется как в Мавзолей, - с 5-6 утра!

Оказывается, на время сессии ни один отдел горисполкома не работает! Меня, собственно, интересовал ЦНАП. Я так понимаю, сессию гордепов приравняли к ЧП или стихийному бедствию!», - пишет он.

В частности, Владимир Пономаренко ссылается на памятку для работников полиции во время проведения сессии. Там указано, что во время проведения сессии прием граждан уполномоченными лицами отделов и служб горсовета не проводится. Согласно ст. 3 регламента горсовета, регистрация желающих попасть в сессионный зал проводится предварительно. Кто регистрацию не прошел, в зал не пускают. Также в памятке указано, что после заполнения в сессионном зале всех мест для сидения, допуск туда прекращается. В отдельных случаях полиция может запретить вход в сессионный зал даже без пояснения причин.

Читайте также: Филатов разрешил депутатам называть его «жирным троллем».

Комментарии
адольф
24.03.2016
БОЙРУХ ПОКАЗАЛ ГДЕ МЕСТО ВСЕХ ЭТИХ ОБЩЕСТВЕННИКОВ-В СВИНЯЧЕМ УГЛУ
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю