В Днепропетровске расскажут, что пишут и показывают СМИ

15.03.2016 11:45

17 марта в Днепропетровске огласят результаты совместного исследовании Института массовой информации и GfK Ukraine относительно медиа-ситуации в регионе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Института массовой информации.

Эксперты Института массовой информации в течение месяца мониторили десять местных СМИ – два телеканала, четыре печатных и четыре интернет-издания – на предмет того, какие темы поднимаются в медиа прежде всего, как освещается тема АТО и внутренне перемещенных лиц, сколько джинсы и «паркета», а также, как соблюдаются местные журналисты профессиональных стандартов.

GfK Ukraine исследовали, откуда именно жители Днепропетровщины узнают новости, какие темы их больше всего интересуют, а какой информации не хватает в СМИ и т.п.

Исследование проводилось при поддержке Украинской инициативы укрепления общественного доверия (UCBI), финансируемого Агентством США по международному развитию (USAID) в октябре 2015 - феврале 2016 года.

Читайте также: За Юрия Вилкула 54% голосов, за Семенченко – 10%, - соцпрос.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет