В Днепропетровске радикалам Олега Ляшко мешали проводить агитацию. ВИДЕО

30.09.2014 22:06

30 сентября в Днепропетровске охранники ТЦ «Березинский» мешали активистам Радикальной партии Олега Ляшко проводить предвыборную агитацию в рамках действующего законодательства.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

В 10-00, когда активисты Радикальной партии Олега Ляшко только начали устанавливать агитационную палатку рядом с остановкой общественного транспорта, к ним подошли двое мужчин спортивного сложения в камуфляже. Они представились охранниками ТЦ «Березинский» и, не предъявив никаких документов, стали настойчиво требовать перенести палатку в другое место.

Все аргументы агитаторов о том, что они устанавливают конструкцию на территории, которая принадлежит городу Днепропетровску, а не ТЦ «Березинский», игнорировались. Агитаторы потребовали предоставить документы, подтверждающие, что земля принадлежит ТЦ. Им пообещали представить эти бумаги к 11-00, однако к этому времени администрация ТЦ общаться с агитаторами отказалась, а мужчины, представившиеся охранниками, продолжали настаивать на переносе палатки в другое место.

В связи с тем, что проводить агитационную работу в таких условиях было невозможно, агитаторы были вынуждены перенести палатку в другое место.

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Критик
01.10.2014
В Кривом Роге не луканулись бы на палатку Ляшка, кто знает, тот обойдет даже. У криворожской РПЛ есть сильное боевое крыло, на редкость отменные бойцы, много воевавших в разных точках. Не знаю, что было бы с теми охранниками в Кривом, наверное весь "Березинский" вместе со всеми охранами разнесли бы в мгновение. К слову, криворожский бывш. "Беркут" не связывались с чуваками, если узнавали что они из РПЛ и именно люди Мороки-Винчиторе, как-то даже дружат и тренируются вместе (ну раньше точно тренировались, и некоторых ребят "Беркута" подтянул по рукопашке именно Морока). В общем, не мешайте палаткам Ляшка в Кривом Роге, не хорошо случится))
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю