В Днепропетровске прошла Ярмарка проектов ЕС

18.05.2015 20:33

Сегодня, 18 мая, дипломаты Представительства Европейского Союза в Украине, представители международных и украинских организаций презентовали в Днепропетровске программы сотрудничества с ЕС.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

В рамках Ярмарки рассматривались актуальные проблемы, существующие в данный момент в Украине: помощь вынужденным переселенцам, проекты в сфере развития малого и среднего бизнеса, развитие локальной демократии, а также образовательные возможности для украинских студентов.

Анонсировали открытие в Днепропетровске первого в Украине официального представительства ALDA – агентства по развитию локальной демократии. Основным заданием этого агентства станет налаживание диалога между представителями власти и гражданского общества на местном уровне.

Одной из центральных тем обсуждения стали проблемы вынужденных переселенцев, в том числе обеспечение их временным или постоянным жильем. Многие из этих людей сами присутствовали на мероприятии, чтобы обсудить с представителями ЕС и международных организаций наиболее острые вопросы.

Кроме того в рамках Ярмарки состоялась презентация образовательных программ для студентов и молодежи. О своих проектах рассказали представители Школы европейских студий, Колледжа Европы и организации AEGEE-Dnipropetrovsk.

Также для участников мероприятия прошел тренинг о подготовке успешных грантовых заявок.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю