В Днепропетровске пройдет патриотическая акция

18.08.2014 11:28

Ко Дню государственного флага, который традиционно отмечается 23 августа, всем жителям Днепропетровщины предлагают принять участие в уникальной акции «Флаг в твоем окне».

Об сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

Участником патриотической акции сможет стать каждый, кто вывесит в своем окне символ государственного флага. Купить национальную символику можно будет в супермаркетах Днепропетровска и области. Средства, собранные с продаж, передадут Фонд обороны страны.

Точки продаж размещаются в магазинах крупнейших торговых сетей. Государственная символика будет доступна сразу в трех размерах: 140х90, 90х60 и 60х40. При этом цена самого большого флага не будет превышать 18 грн.

Каждый, кто приобретет символ государственного флага, внесет свой вклад в помощь украинским военным, которые сейчас находятся в зоне АТО. Собранные средства будут переданы Фонду обороны страны. Деньги пойдут на приобретение военной амуниции, медикаментов и необходимого технического принадлежности.

После праздничных выходных - 23-25 августа 2014 года - флаги можно будет принести в облгосадминистрацию, откуда их отправят бойцам Украинской армии в зону АТО.

Желто-голубые флаги будут развеваться над освобожденными от террористов городами и поселками Донбасса.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат