В Днепропетровске показали кухню из фильма ужасов военного госпиталя (ФОТО)

22.03.2016 11:38

Днепропетровская журналистка Любовь Бурлакова, снимая сюжет о новой кухне военного госпиталя, поделилась своими впечатлениями о том, где сейчас готовят пищу раненным и больным бойцам АТО.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Старая кухня Днепропетровского военного госпиталя находится в подвале, помещения 1958 года. Вскоре новоселье. Новая кухня будет в отремонтированной за счет волонтеров двухэтажном поликлинике. Сейчас завершают устанавливать оборудование. От старого интерьера оставили только пол - он из качественного мрамора. Я не могла не записать стендап на старой кухне. Там можно снимать фильмы ужасов», - пишет она.

Как сообщалось ранее, 21 марта возле здания Днепропетровского хозяйственного суда прошла акция протеста, посвященная военному госпиталю. В мероприятии приняли участие более ста человек – общественные активисты, волонтеры и простые днепропетровцы. Люди требовали не отдавать здание госпиталя в частную собственность, в том числе банковским учреждения России.

Сейчас ведутся работы над установкой оборудования на новом пищеблоке. Вот так будет выглядеть новая солдатская кухня.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Гость
22.03.2016
Вальцман думает только о своём обогащении! Он не президент, а мразь свинорылая!
Андрей
22.03.2016
как всегда все за счет волонтеров, а шоколадному все по...
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю