В Днепропетровске появится «Дружеское такси»

19.09.2014 15:48

В понедельник, 22 сентября, в Днепропетровске стартует акция «Дружеское такси». Об этом во время пресс-конференции сообщила начальник управления международных связей Днепропетровского городского совета Наталья Чернышева.

«Акция организована нашим управлением совместно с департаментом транспорта и связи городского совета в рамках реализации канадского проекта:« Днепропетровск - город мировых брендов ». Водители такси безусловно оказывают огромное влияние на формирование впечатлений о городе, поскольку первыми встречают гостей. Именно от них зависит первое впечатление, которое гости получают во время путешествия по городу. Учитывая это и организованно нашу акцию, направленную на продвижение позитивного имиджа Днепропетровска, ознакомление гостей с его туристическим потенциалом и формированием образа гостеприимного города », - отметила Наталья Чернышева.

По ее словам, суть акции в том, что таксисты, к ней присоединятся иметь в салоне своих авто так называемую «Азбуку таксиста», в которой размещено информацию относительно прав и обязанностей водителя такси, например, как понять хочет пассажир общаться, кому и как правильно подать багаж, где пассажиру сесть. Кроме того, в таком буклете есть небольшой словарь самых необходимых слов на разных языках и информация о выдающиеся места Днепропетровска. В салоне такси водители будут иметь и специальную карту с указанием достопримечательностей, которую дарить гостям. Такси, которые принимают участие в акции, будут обозначены специальным знаком с логотипом города », - сказала Наталья Чернышева.

   На сегодня участниками акции «Дружеское такси» уже стали четыре службы такси.

В акции приглушаються и другие компании. Для этого необходимо заполнить специальную форму, которая будет размещена на сайтах dniprorada.gov.ua и dniproinvitesyou.org.

Для таксистов, которые будут участвовать в акции организуют специальные курсы по правилам гостеприимства. Одним из главных требований участия в акции является наличие в соответствующей службе не менее 40 единиц такси.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю