В Днепропетровске появилась партия "Голос народа"

19.08.2014 08:28

Новая политическая сила – партия «Голос народа» провела в Днепропетровске общегородской круглый стол. Говорили о насущных вопросах, которые важны как на государственном уровне, так и в регионах.

По словам Анатолия Тищенко лидера политической партии «Голос народа», основная цель партии – унитарное государство.

Также актив политической силы отмечает необходимость проведения в Украине комплексных реформ. В частности, децентрализации власти.

На областном уровне ячейка партии «Голос Украины» ставит задачу способствовать решению социальных проблем.

Аналогичные сборы уже прошли по многим городам Украины. Активисты партии побывали в Запорожье, Одессе, Виннице, Ровно. Сегодня на политической арене нашего государства должны действовать новые политические силы. Наша партия, говорят активисты, новая, молодая, центристская.

Ячейки «Голоса Украины» создают по всем регионам Украины. На сегодняшний день в рядах этой новой политической силы уже более сорока тысяч человек.

Источник: 34.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет