В Днепропетровске под ОГА требовали отставки Яценюка (ФОТО)

16.02.2016 12:22

В Днепропетровске под стенами облгосадминистрации представители ВО "Свобода" требовали отставки Премьер-министра Украины Арсения Яценюка.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на страницу в Фейсбук председателя Днепропетровской городской политической силы Максима Дорофеева.

«В Сичеславе началась акция ВО Свобода «Премьера-мародера под трибунал!!!», - пишет он.

Судя по сведениям очевидцев, акция была немногочисленной и закончилась к 12.00.

Читайте также: Днепропетровская "Свобода" соберет митинг против Яценюка.

Фото: Фейсбук.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Вальдэмар Филатов...
16.02.2016
Прелестно!Жди гостей Андрюха!
Смерека
16.02.2016
Мені відомо де він мешкає! Фурманова 10 квартира 31 здається!Дійсно можемо завітати до цього покидька!Нехай пояснить хто йому гроші на акції дає.
Воин СВЕТА
16.02.2016
Есть предложение!А давайте проведем акцию антимошенник и приурочим ее непосредственно Буту, а проведем ее под окнами дома, где он живет.Вот весело будет! Давайте в 12:00 ЗАВТРА!
Актив КБ Днепра
16.02.2016
Был сегодня там.Про отставку Филатова горлопанили еще. Борис Альбертович! Вас пытаются слить...Разберитесь пожалуйста как Вы умеете!Мы в Вас верим!
Нестор Махно
16.02.2016
Когда эта шваль работает?Они же целыми днями что-то пикетирую суки!Принудительно заставить улицы мести, навыками чем-то махать у них уже есть!Пусть этими флагами и заметают.
Ніна
16.02.2016
Проходила поручь з ОДА.Це жах!Куди дивиться поліція?Один з мітингувальників чітко кричав, що потрібно робити переворот у державі!Згідно коментарів це мабуть Бут віщав!!!Настав час щось робити з ним...Шановні медики, зверніть увагу на цього психічно хворого чоловіка будьласка.
Антон
16.02.2016
Своими заявлениями "чебурашка" - Бут всех под статью загонит!Его надо изолировать!Этот нищеброд деньги отовсюду берет!Сейчас Загид ему денег дал!А остальные как лохи за идею с ним стоят!Продолжайте!Андруха Вас всех подставит!
Тимур
16.02.2016
Дело хорошее, но опять все превратилось в сольное выступление имбецила Бута. Куда только психиатры с Игрени смотрят, он же в полном неадеквате????
Эльф
16.02.2016
В Сичеславе? Это где? В Средиземье?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю