В Днепропетровске перед выборами снова собрали «Україну Майбутнього»

15.09.2014 17:21

В понедельник, 15 сентября, в Днепропетровске состоялся предвыборный съезд политической партии «Украина Будущего».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Начало съезда назначили на 16.00. В соцсети уже появилась информация, что в предвыборный список партии войдут представители и координаторы волонтерского движения, представители общественных объединений.

Святослава Олейника переизбрали на пост председателя политической партии на ближайшие 3 года.

Также в съезде примут участие координатор волонтеров Татьяна Губа, Заместитель Председателя партии, общественный деятель Дмитрий Крикун, председатели областных организаций и члены партии.

Планируется утверждение предвыборной программы партии «Мир - наша главная цель» и презентация партийного списка кандидатов в депутаты.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю