В Днепропетровске много "мутных" программ, которые финансирует бюджет города, - Жуков

10.12.2014 14:09

Депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков на своей странице в фейсбук заявил, что сегодня, 10 декабря, состоялось заседание рабочей группы по анализу действующих программ горсовета. Оказывается, их вдвое больше, чем в столице и Львове.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня впервые было заседание Рабочей группы по анализу действующих программ Днепропетровского горсовета. Оказывается, у нас в городе действующих 76 программ, например, в Киеве 45, во Львове 31.

Читайте также: На сайте горсовета создадут открытый реестр аварийных сооружений Днепропетровска

Зачем нужны программы? Нет программы, нет бюджетного финансирования. Для себя отметил, есть очень много "мутных" программ, на которые бюджетом города предусмотрено финансирование. Например, программа развития физкультуры и спорта бюджет на 2014 год 34 962 926 грн. Днепр - город физкультурников и крепышей оказывается. Большой привет профильному заму городского головы», - написал депутат Жуков.

Читайте также: Полномочия райсоветов Днепропетровска определит общественность, - Сергей Жуков

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
горожанин
11.12.2014
а чего адвокат не адвокатской деятельностью занимается? мама судья +сын адвокат = РЕШАЛОВО
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю