В Днепропетровске из-за метро может затопить район «Озерки»

22.03.2016 10:38

В очередной раз недостроенное метро могут отключить от электроэнергии, а значит остановятся насосы, откачивающие из туннелей подземные воды. В этот раз затапливать будет станцию в районе «Озерки».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

метро

16 марта ПАО «Днепрометрострой» получил от ДТЭКа предупреждение об отключении электроэнергии с завтрашнего дня. «С 11:00 планируется отключение электроэнергии и, в результате, будут обесточены стволы № 11 и №12, которые непосредственно граничат с действующим метрополитеном, — сказал на заседании бюджетной комиссии председатель правления ПАО «Днепрометрострой» Константин Пивоваренко. – Через пять часов выйдут из строя насосы главного водоотлива, а через 18 часов вода начнет поступать в действующий метрополитен».

СТВОЛЫ

Кроме этого, с 1 апреля «Днепропетровскгаз сбыт» отключит метростроевцев от газа.

На сегодняшний день, по словам Константина Пивоваренко, главным управлением юстиции арестованы счета «Днепрометростроя». В самом предприятии ситуацию называют критической и говорят, что это может привести к чрезвычайной ситуации.

заседание по метрострою1

Кто кому и сколько должен

На 1 марта подрядчик по строительству метро задолжал разным службам 57 млн 046 тыс. грн. Из них:

— зарплата – 2 млн 916 тыс. грн

— электричество — 10 млн 283 тыс. грн

— задолженность Днепропетровскому военизированному горноспасательному отряду (ДВГСО) – 3 млн 726 тыс. грн.

— ПАО «Днепротяжмашу» — 1 млн 782 тыс. грн.

— Единый соцвзнос, НДС, пеня по НДС, земельный налог и Пенсионный фонд – 38 млн 805 тыс. грн.

заседание по метрострою2

Самому «Днепрометрострою» не заплатили за выполненные работы 39 млн 415 тыс. грн. Неоплаченными остались работы, которые метростроевцы выполнили с августа 2014 по декабрь 2015 года, и за период с января по март 2016 года.

метро 3

Председатель правления ПАО «Днепрометрострой» просил у депутатов принять программу финансирования на 2016 год в размере 46,2 млн грн. Из этой суммы 32, 2 млн грн пойдут на выплату зарплаты, а 14 млн – на выполнение работ.

Но депутаты не смогли ничем порадовать метростроевцев – город до сих пор не принял на баланс недостроенный метрополитен, а Днепропетровская ОГА уже не имеет к долгострою никакого отношения.

Комментарии
Погребов
22.03.2016
Отлично, мы все равно хотели все затопить. А я потом расскажу какой у нас умный мэр Филатов!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю