В Днепропетровске футбольные фанаты устроили огненный марш (ФОТО)

14.03.2016 09:45

13 марта фанаты футбольных клубов ФК «Днепр» и ФК «Шахтер» прошли маршем по улицам Днепропетровска.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пост в Фейсбук группы «Причал – ФК Днепр Днепропетровск».

Марш был мирным, несмотря на большое количество горящих файеров.

Матч между «Днепром» и «Шахтером», который прошел тем же вечером, закончился впечатляющей победой днепропетровской команды. Воспитанники Мирона Маркевича разгромили ФК «Шахтер» со счетом 4:1.

Фото: Станислав Ведмидь.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю