В Днепропетровск военными вертолетами доставили раненых

06.05.2016 10:15

Советник губернатора Татьяна Губа сообщила, что вечером 5 мая в Днепропетровск военными вертолетами были доставлены двое тяжело раненных военнослужащих.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня военными вертолетами доставлены Илья, 20 лет, травматическая ампутация ноги на уровне колена, политравма, и Владимир, 44 лет, травматическая ампутация стопы, политравма. Ребята переданы команде Сергея Рыженко. Поклон военным врачам и медикам отдельного штурмового батальона «Айдар» за предоставленную первую помощь и длительные высокопрофессиональные операции», - написала она.

Читайте также: Днепропетровский военный госпиталь вернут государству.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю