В Днепродзержинске возможен новый виток противостояния

29.07.2014 15:34

Завтрашняя сессия Днепродзержинского городского совета может вылиться в силовое противостояние. Об этом сообщил депутат от партии «Свобода» Виталий Куприй.
Как известно, завтра Виталий Куприй намерен обратиться к депутатскому корпусу с призывом отправить в отставку мэра города Станислава Сафронова. Как и предполагалось, он планирует привести с собой «группу поддержки». Однако, по его сведениям, мэр намерен препятствовать нахождению гражданских активистов в сессионном зале. Более того, Куприй заявил, что Сафронов планирует завести в сессионный зал своих людей – работников коммунальных предприятий и членов «спортивных» организаций. Об этом сообщает сайт "Кстати"

В связи с этим депутат Виталий Куприй официально обратился в милицию Днепродзержинска с требованием вмешаться в ситуацию и не допустить силового противостояния во время сессии.

«Начальнику Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області
Кравцову Р.О.

ЗАЯВА
Відповідно до ч.2 ст.34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Відповідно до ч.16 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством.
Відповідно ч.1 ст.92 Конституції України виключно законами України визначаються:права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основні обов'язки громадянина;
Таким чином, чинне законодавство надає право кожному бути присутнім на сесіях міської ради. Виключення може бути встановлено лише на підставі закону (а не підзаконного акту).
Повідомляю Вас про те, що в середу 30.07.2014 року більше 50 активістів нашої організації виявило бажання відвідати чергове пленарне засідання Дніпродзержинської міської ради. Але за моєю інформацією керівництво міста на чолі з мером Станіславом Сафроновим планує перешкоджати громадянам у доступі до зали пленарного засідання міськради на пл. Дзержинського, 2.
Для недопущення силового протистояння громади і влади, яке може привести до громадських заворушень в місті, прошу Вас забезпечити безперешкодний доступ громадян до сесійної зали міськради», - говорится в обращении общественной организации «Днепродзержинский правозащитный союз», лидером которой является Куприй.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю