В Днепродзержинске возможен новый виток противостояния

29.07.2014 15:34

Завтрашняя сессия Днепродзержинского городского совета может вылиться в силовое противостояние. Об этом сообщил депутат от партии «Свобода» Виталий Куприй.
Как известно, завтра Виталий Куприй намерен обратиться к депутатскому корпусу с призывом отправить в отставку мэра города Станислава Сафронова. Как и предполагалось, он планирует привести с собой «группу поддержки». Однако, по его сведениям, мэр намерен препятствовать нахождению гражданских активистов в сессионном зале. Более того, Куприй заявил, что Сафронов планирует завести в сессионный зал своих людей – работников коммунальных предприятий и членов «спортивных» организаций. Об этом сообщает сайт "Кстати"

В связи с этим депутат Виталий Куприй официально обратился в милицию Днепродзержинска с требованием вмешаться в ситуацию и не допустить силового противостояния во время сессии.

«Начальнику Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області
Кравцову Р.О.

ЗАЯВА
Відповідно до ч.2 ст.34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Відповідно до ч.16 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством.
Відповідно ч.1 ст.92 Конституції України виключно законами України визначаються:права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основні обов'язки громадянина;
Таким чином, чинне законодавство надає право кожному бути присутнім на сесіях міської ради. Виключення може бути встановлено лише на підставі закону (а не підзаконного акту).
Повідомляю Вас про те, що в середу 30.07.2014 року більше 50 активістів нашої організації виявило бажання відвідати чергове пленарне засідання Дніпродзержинської міської ради. Але за моєю інформацією керівництво міста на чолі з мером Станіславом Сафроновим планує перешкоджати громадянам у доступі до зали пленарного засідання міськради на пл. Дзержинського, 2.
Для недопущення силового протистояння громади і влади, яке може привести до громадських заворушень в місті, прошу Вас забезпечити безперешкодний доступ громадян до сесійної зали міськради», - говорится в обращении общественной организации «Днепродзержинский правозащитный союз», лидером которой является Куприй.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю