В Днепродзержинске планируют создать собственную муниципальную гвардию

20.02.2015 14:00

19 февраля заместитель городского головы Днепродзержинска Александр Черненко сообщил, что у чиновников появилась идея - создать коммунальное предприятие по охране объектов и общественного порядка, условно КП назвали «муниципальная гвардия». По примерным подсчетам, днепродзержинцам содержание полусотни гвардейцев обойдется в пару миллионов гривен в год.

Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Также местные власти Днепродзержинска рассчитывают, что данное КП обеспечит охраной объекты коммунальной собственности, в том числе школы, детсады.

Что-то подобное звучало уже в стенах Днепропетровского горсовета, когда на 59-й сессии депутаты объяснили увеличение финансирования днепропетровской муниципальной гвардии сложной криминогенной обстановкой и стремлением гвардейцев охранять городские школы и детские сады. При этом за прошлый год фининспекция уличила КП в неоправданных растратах более 1млн грн.

В Днепродзержинске же предполагается, что охранять покой горожан гвардейцы будут в составе совместных с милицией патрулей - это увеличит плотность патрулирования, и улицы станут безопасней. По охране общественного порядка новообразование будет работать как общественное формирование, охранять имущество - как коммунальное предприятие.

Пока идея обсуждается, критики высказывают опасения, что гвардия станет отрядом вооруженных "титушек", которые за деньги горожан будут охранять менеджеров из горисполкома от их работодателей. 

Источник: Событие

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю