«Правый сектор» заставил подозреваемого в убийстве кричать «Слава Украине!»

21.05.2015 23:47

Сегодня вечером в Днепродзержинске под Заводским РОВД собрались активисты Правого Сектора. Причиной послужила информация о том, что одного из подозреваемых в  убийстве молодого человека 19.05.2015 на площади Дзержинского, отпустили.

Заместитель начальника днепродзержинской милиции Виталий Гусятниченко в своем комментарии для газеты "Событие" заявил, что правоохранительные органы видят признаки хулиганства, но за двое суток не в состоянии доказать вину и более чем на два дня задерживать права не имеет.

По информации Правого Сектора, подозреваемый в убийстве - агрессивный сепаратист, активно участвовавший в поножовщине.

Около 23:00 подозреваемого вернули в здание РОВД. И.о. главы Днепродзержинского Правого Сектора Аскольд Можейко написал заявление, чтобы совершенное преступление правоохранители дополнительно классифицировали как сепаратизм.

Собравшиеся патриоты потребовали от милиции вывести подозреваемого из здания РОВД и трижды прокричать: "Слава Украине!".  Мужчину вывели, он выполнил требование и три раза крикнул "Слава Украине", заявив при этом, что лично он никого не убивал. Удовлетворенные активисты ПС разошлись.

Источник: Событие

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
наталье
22.05.2015
Ну так чего-ж ты одна и не вышла? Ты ж ,я так понимаю "борец за справедливость" или сепарная вата.
днепродым
22.05.2015
Если бы не правосеки отпустили бы точно. До каких пор менты будут крышевать бандитизм в нашем городе?
Наталья
22.05.2015
Только толпой смелые
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат