«Правый сектор» заставил подозреваемого в убийстве кричать «Слава Украине!»

21.05.2015 23:47

Сегодня вечером в Днепродзержинске под Заводским РОВД собрались активисты Правого Сектора. Причиной послужила информация о том, что одного из подозреваемых в  убийстве молодого человека 19.05.2015 на площади Дзержинского, отпустили.

Заместитель начальника днепродзержинской милиции Виталий Гусятниченко в своем комментарии для газеты "Событие" заявил, что правоохранительные органы видят признаки хулиганства, но за двое суток не в состоянии доказать вину и более чем на два дня задерживать права не имеет.

По информации Правого Сектора, подозреваемый в убийстве - агрессивный сепаратист, активно участвовавший в поножовщине.

Около 23:00 подозреваемого вернули в здание РОВД. И.о. главы Днепродзержинского Правого Сектора Аскольд Можейко написал заявление, чтобы совершенное преступление правоохранители дополнительно классифицировали как сепаратизм.

Собравшиеся патриоты потребовали от милиции вывести подозреваемого из здания РОВД и трижды прокричать: "Слава Украине!".  Мужчину вывели, он выполнил требование и три раза крикнул "Слава Украине", заявив при этом, что лично он никого не убивал. Удовлетворенные активисты ПС разошлись.

Источник: Событие

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
наталье
22.05.2015
Ну так чего-ж ты одна и не вышла? Ты ж ,я так понимаю "борец за справедливость" или сепарная вата.
днепродым
22.05.2015
Если бы не правосеки отпустили бы точно. До каких пор менты будут крышевать бандитизм в нашем городе?
Наталья
22.05.2015
Только толпой смелые
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет