В Днепре женщина превратила квартиру в свалку бытовых отходов (ВИДЕО)

20.01.2017 10:59

На ж/м Тополь женщина сделала из квартиры мусорник. Годами она собирала мусор на помойках и приносила его в свое жилище. Врачи подозревают у нее психическое расстройство.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

Полицию в дом на Запорожском шоссе вызвали сами жильцы. Они говорят, что устали терпеть неимоверную вонь в подъезде. Кроме того, отмечают, что в последнее время «сборщица мусора» стала с агрессией бросаться на соседей.

Патрульным в квартиру-свалку зайти удалось. Здесь повсюду разбросаны пустые бутылки, окурки, объедки, мусорные пакеты и прочий хлам. Проживает женщина вместе с сыном, который, по словам соседей, иногда ее бьет и выгоняет из дома. Тогда она живет в подъезде и доедает за бездомными котами.

Поведение женщины и ее сына убедило полицейских в том, что им необходима помощь психиатров. Врачи на вызов приехали и увезли горе-жильцов на добровольную психиатрическую экспертизу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю