В Днепре зарегистрирована петиция о запрете достраивать метро

21.12.2016 15:02

Сегодня, 21 декабря, на сайте горсовета появилась петиция с требование «запретить исполкому городского совета достраивать Днепровский метрополитен в связи с отсутствием необходимости и большим расходом бюджетных средств на строительство».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепру метро не нужно!

Этот дорогостоящий проект не приведет к улучшению транспортной инфраструктуры города. Люди не смогут оценить возможностей подземного транспорта по достоинству. В ближайшие 10 лет город вполне справится с пассажиропотоками при помощи наземного транспорта.

Более того, строительство дополнительных станций метрополитена непосильной ношей ляжет на и без того худой городской бюджет.

Бюджет можно потратить на множество других важных проектов.

Строительство метрополитена в центральной части города опасно - может привести к разрушению исторической части города.

Более того, существующую ветку метрополитена следует засыпать или затопить для обеспечения экономии бюджетных средств и перераспределения их на более важные проекты», - пишет автор петиции Сергей Скрипник.

Комментарии
Анатолий
21.12.2016
Кто ж будет на маршрутках ездить по 6гр ? Эта петиция - творение держателей маршрутного бизнеса. Тов. Скрипник С.А. наверное кормится из городского бюджета, раз так о нём печётся.
Наталья
21.12.2016
Что за ерунда? Этот бред написал либо человек, который вообще не пользуется общественным транспортом, либо владелец маршруток. Полный бред!!! Метро позволит существенно разгрузить наземный транспорт и убрать часть маршруток. А сейчас на дорогах полный беспредел - останавливаются где хотят, эти микроавтобусы в ужасном состоянии, устраивают отстой на остановках в ожидании вдруг к ним кто-то еще сядет. Полный бардак! Метро просто необходимо городу.
владимир
21.12.2016
кто такой сытник? Что он знает о подземном строительстве?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю