В Днепре зарегистрирована петиция о запрете достраивать метро

21.12.2016 15:02

Сегодня, 21 декабря, на сайте горсовета появилась петиция с требование «запретить исполкому городского совета достраивать Днепровский метрополитен в связи с отсутствием необходимости и большим расходом бюджетных средств на строительство».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепру метро не нужно!

Этот дорогостоящий проект не приведет к улучшению транспортной инфраструктуры города. Люди не смогут оценить возможностей подземного транспорта по достоинству. В ближайшие 10 лет город вполне справится с пассажиропотоками при помощи наземного транспорта.

Более того, строительство дополнительных станций метрополитена непосильной ношей ляжет на и без того худой городской бюджет.

Бюджет можно потратить на множество других важных проектов.

Строительство метрополитена в центральной части города опасно - может привести к разрушению исторической части города.

Более того, существующую ветку метрополитена следует засыпать или затопить для обеспечения экономии бюджетных средств и перераспределения их на более важные проекты», - пишет автор петиции Сергей Скрипник.

Комментарии
Анатолий
21.12.2016
Кто ж будет на маршрутках ездить по 6гр ? Эта петиция - творение держателей маршрутного бизнеса. Тов. Скрипник С.А. наверное кормится из городского бюджета, раз так о нём печётся.
Наталья
21.12.2016
Что за ерунда? Этот бред написал либо человек, который вообще не пользуется общественным транспортом, либо владелец маршруток. Полный бред!!! Метро позволит существенно разгрузить наземный транспорт и убрать часть маршруток. А сейчас на дорогах полный беспредел - останавливаются где хотят, эти микроавтобусы в ужасном состоянии, устраивают отстой на остановках в ожидании вдруг к ним кто-то еще сядет. Полный бардак! Метро просто необходимо городу.
владимир
21.12.2016
кто такой сытник? Что он знает о подземном строительстве?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет