В Днепре запустят горячую линию для обращений по коммунальным вопросам

28.09.2017 12:15

В Днепре появится Единый диспетчерский центр, куда можно будет обратиться по любым коммунальным вопросам: отсутствие воды, аварийные деревья, порывы канализации и тому подобное.

Об этом в прямом эфире телепрограммы Грани рассказал заместитель городского головы Михаил Лысенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Сейчас центр работает в тестовом режиме. Его полноценный запуск запланирован на середину октября.

«Позвонить можно будет по телефону. Также можно будет отправить заявку непосредственно на сайт, через приложение, через sms, через Google, через Facebook. Это будет один из самых современных call-центров в Украине. Житель будет видеть: принята заявка, какому исполнителю она отправлена и на каком этапе она сейчас.

Как будет работать приложение. Если человек, к примеру, говорит: у меня в доме нет электричества, диспетчер может проследить, к какой трансформаторной станции он подключен, у кого она находится на балансе. Точно также он видит, какие сети, где сети ДГТС, где сети Теплоэнерго, где Коммунжилсервис, где Комэнергосервис», — рассказал Михаил Лысенко.

Также он добавил, что запуск планируют 15 октября. Благодаря системе жители будут видеть принята ли заявка, как ее выполняют, и она не будет закрыта, пока обратившийся не подтвердит качество услуг.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет