В Днепре запустили новогодний трамвай (ФОТО)

21.12.2016 10:44

На маршруте №1 ходит трамвай, украшенный новогодними гирляндами. Днепряне отмечают, что такая идея повышает праздничное настроение, и просят руководство Горэлектротранспорта увеличить количество украшенных машин и пустить их по разным маршрутам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На сегодняшний день ходит лишь один такой трамвай. Но, по словам общественного активиста Иван Васючкова, на днях должен появиться еще один.

Фото: Иван Васючков.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю