В Днепре запустили на iGov несколько сервисов по оружию

17.01.2017 12:44

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Дмитрий Дубилет заявил, что в Днепре на iGov запущено сразу несколько сервисов по оружию.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 «Сервисы следующие: разрешение на покупку; разрешение на хранение/ношение; продление разрешения на хранение/ношение.

Что позволяют эти сервисы:
- Экономят 1-2 лишних визита в МВД.
- Дают пошаговую инструкцию, куда в какой последовательности бежать.
- Дают возможность оценить работу сотрудников МВД и дать (можно анонимный) комментарий, в том числе сигналы о коррупции. Негативные оценки и отзывы будут тщательно изучаться руководством МВД.

Пока что эти сервисы запущены только в Днепре. Также недавно мы запустили электронную очередь для получения справки от психиатра, необходимую для получения оружия, но пока что этот сервис работает только в Тернополе.

Вскоре, надеюсь, мы эти процессы соберем воедино и в Днепре, и в Тернополе, и по всей стране. Тем более, что принципиальное согласие на запуск по Украине есть и от премьер-министра, и от всех профильных руководителей в МВД», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось