В Днепре занялись «черными застройщиками»

26.10.2016 11:03

Народный депутат Андрей Денисенко заявил, что городские власти поддержали его в борьбе против «черных застройщиков».

Об этом говорится на странице «Андрій Денисенко. Громадська приймальня народного депутата» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В пресс-службе нардепа сообщают, что, согласно распоряжению руководства города, будет засыпан котлован по ул. Шаумяна. Кроме того, земельные участки по адресам: ул. Троицкая, 11, 13; 17 проспект Поля, 33; ул. Центральная 2/4; ул. Воскресенская, 1-а будут освобождены путем сноса незаконно построенного недвижимого имущества.

Читайте также: В Днепре разгорелся очередной скандал со строительством многоэтажки (ВИДЕО).

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю