В Днепре задерживают выдачу биометрических паспортов

12.07.2017 13:15

Днепряне жалуются на задержку в выдаче биометрических загранпаспортов. Миграционные службы и районные РУВД не справляются из-за ажиотажа после введения безвизового режима со странами ЕС. Даже те, кто сдал все необходимые документы еще в начале прошлого месяца, до сих пор не могут получить загранпаспорта, хотя срок его оформления – 20 рабочих дней.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

6 июня произошел сбой в программе iGov, что сдвинуло электронную очередь. В 20-х числах мая программа записывала на одно и то же время в электронной очереди на Поля, 1 сразу по 3 человека. Один из основателей системы iGov Дмитрий Дубилет позже подтвердил это.

Усугубляет задержку и то, что на сдачу документов и получение готового паспорта очередь в одни и те же окошки.

В паспортных столах говорят: задержка изготовления паспорта может составить до 20 дней. Так что, собираясь в поездку, позаботьтесь об оформлении заранее.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет