В Днепре задержали начальника управления торговли горсовета

21.06.2017 08:04

Вечером 20 июня в Днепре задержали начальника управления торговли горсовета Александра Каховского. Чиновника подозревают в получении взятки.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По данным сотрудников горсовета, в конце рабочего дня в помещение мэрии, расположенное по ул. Короленко, пришли люди в масках и начали проводить обыск и выносить компьютеры. Они и задержали Александра Каховского в подозрении в получении взятки. По данным наших источников, чиновник пожаловался на проблемы с сердцем, ему вызвали скорую помощь, но врачи не зафиксировали опасного для жизни состояния.

Чиновники мэрии не верят, что их коллега брал взятку и считают произошедшее недоразумением. Некоторые предполагают, что все это могло быть местью со стороны владельцев незаконных АЗС, массовый снос которых начался в городе в минувшие выходные. Напомним, что в ночь с 9 на 10 июня демонтаж строящейся АЗС на ул Рабочей сопровождался стрельбой.

Между тем, среди мелких предпринимателей у Александра Каховского, который, долгое время возглавляя коммунальное предприятие «Управління з організації контролю благоустрою  об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності», организовывал снос незаконных МАФов и выдавал разрешения на уличную торговлю, было немало критиков. Его упрекали в выборочном сносе ларьков, поясняя это личными отношениями с их владельцами.

Меру пресечения для чиновника определит Жовтневый суд 21 июня.

Комментарии
Мишалов
21.06.2017
Блин, это так скоро и за мной придут
Днепр
21.06.2017
Ждем, когда выведут в наручниках Филатова, Лысенко, Епифанцеву, Миллера, и прочую шушеру типа Мишалова
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат