В Днепре выбрали новый состав общественного совета при горсовете

05.07.2017 09:54

Советник мэра Днепра Олег Ростовцев заявил, что в городе был сформирован новый состав общественного совета при горсовете.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Из 45 подавших документы на учредительное собрание явилось 35. Идея конкурентного отбора, то есть избрать, скажем, 20 человек для вящей работоспособности и улучшения собираемости кворума, а также проверки - не изменились ли мы со времени фильма «Гараж» - не прошла. 23 голоса было подано за бесконфликтность, и все 35 пришедших стали 35-ю избранными.

12 (!) человек выдвинули себя в рабочую группу по подготовки первого заседания - и всех 12 утвердили. В той же парадигме – «то, что делаешь, делай быстрее», управились за час.

Теперь ждем утверждения состава совета городским головою. Если он одобрит - через неделю начнем готовить первое заседание», -рассказал Ростовцев.

Читайте также: В мэрии Днепра рассказали о планах реконструкции Привокзальной площади

Комментарии
Днепр
05.07.2017
кто все эти люди???
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось