В Днепре введут единый стандарт для рекламных вывесок

10.11.2017 17:00

Советник городского головы Днепра по вопросам стратегического развития и инвестиций Максим Кучугура сообщил, что ведется работа над разработкой единого стандарта рекламных вывесок.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ИА «МОСТ-ДНЕПР».

«В этом году мы взяли в горсовет специалиста на должность городского художника. Он сейчас работает над разработкой кода города. В результате будет разработан единый стандарт рекламных вывесок, которые размещают торговые учреждения на фасадах зданий. После этого все рекламные вывески магазины должны будут сделать в едином стиле и согласовать с главным городским художником», - сказал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Павел
11.11.2017
Люди, вы представляете с каким уровнем "IQ" у нас советники Мэра бывают, а если они все такие... Представляете какую стратегию развития и инвестиций они сформулируют ? Восстанавливать работу радиозавода - производить теле- радио- аппаратуру, смартфоны, планшеты они не думают. А завод медоборудования и другие высокотехнологичные производства нам не нужно восстанавливать и развивать ??? Оказывается наша перспектива в Рекламных щитах и тысячах киосков... Кошмар!!!
Старый пионэр
10.11.2017
Отлично! Теперь в стоимость вывески придется закладывать стоимость согласования... Заводы стоят, одни главные художники в стране... Нет, коррупцию у нас не победить. Каждый хочет ничего не производить, а только "КОД ГОРОДА" разрабатывать.
Корунд
10.11.2017
Проблема рекламы не в отсутствии единого художественного решения, а в том,что ее ставят там где ее ставить нельзя. Согласовывать надо с архитекторами, спецами по безопасности движения и психологами...
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю