В Днепре вспомнят «русскую весну»

26.04.2017 13:30

27 апреля в Днепре состоится круглый стол на тему «Днепр - город, который остановил «русскую весну». Мероприятие пройдет по инициативе Молодежного совета Днепра и Сообщества активной молодежи – САМ.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой организаторов круглого стола.

«В мероприятии примут участие: капеллан полка Днепр-1 Дмитрий Поворотный, советник губернатора ДнепрОГА Татьяна Губа, волонтер Наталья Хазан, заместитель директора департамента гуманитарной политики Дарья Белая, депутат Чечеловского районного Днепр совета Кирилл Дороленко, представитель ЦК «Азов» Алексей Турчак и другие .

Мы хотим рассказать, насколько важна своевременная  консолидация людей в процессе преодоления враждебных сил. Подчеркнуть роль Днепропетровщины как неотъемлемой части в пробуждении национального сознания. Феномен нашего города в том, что никто раньше не подозревал истинной сути Днепра. Его всегда принимали за тихого приспособленца. Однако именно Днепр стал тем городом, где остановилась война, форпостом обороны. Именно в Днепре наибольшее количество волонтеров, именно из Днепра в зону АТО пошли воевать больше ребят-бойцов, Днепр до сих пор первым принимает раненых бойцов с востока. Днепр продолжает вести ежедневную борьбу за жизнь и целостность Украины. Днепр - непоколебимая стена между войной и миром», - заявили организаторы.

Мероприятие состоится 27 апреля в 14:00 в Центральной городской библиотеке по адресу ул. Воскресенская, д. 23, на третьем этаже, лекционный зал.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Комментарии
для Дороленко
26.04.2017
Дороленко - ты неудачник!!!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю